Start Polecane W Fareham żyje się najlepiej w Wielkiej Brytanii

W Fareham żyje się najlepiej w Wielkiej Brytanii

1044
0

Malownicze miasto w Hampshire, które „ma wszystko”, zostało uznane jako jedne z najlepszych miejsc w Wielkiej Brytanii do zamieszkania.

W tegorocznym badaniu jakości życia przeprowadzonym przez Halifax miasto Fareham zostało uznane za drugie najlepsze miejsce w Wielkiej Brytanii pod względem jakości życia.

Liczące zaledwie 120 000 mieszkańców, Fareham to miejsce  „z tętniącą życiem społecznością”, gdzie mieszkańcom nie brakuje malowniczych widoków oraz mają łatwy dostęp do plaży i rzeki Hamble.

Wysoka ranga nie jest zaskoczeniem dla ludzi tam mieszkających, a lider Rady Gminy Fareham, Sean Woodward, jest szczęśliwy, że inni powtarzają to, co  on „już wie, i co jest prawdą”.

„Mamy tu wszystko, jesteśmy bardzo dobrze połączeni z Londynem, mamy dostęp do morza i rzeki Hamble” – wyznaje radny

Dodaje przy tym: „To świetne miejsce do pracy, życia i wychowywania rodziny.

Przeprowadzona przez Halifax ankieta w rankingu obszarów lokalnych bierze pod uwagę 26 różnych czynników, które nabywcy domów mogą wziąć pod uwagę przy wyborze miejsca zamieszkania.

Uwzględnione są w niej takie czynniki jak zatrudnienie, zarobki, przystępność mieszkaniowa, zdrowie i dobre samopoczucie, edukacja, natężenie ruchu i wskaźniki przestępczości.

PoprzedniOd kwietnia można wzbogacić się o dodatkowe 104 funty rocznie
NastępnyDonald Tusk: wygrana Borisa Johnsona była rozczarowaniem