Start Polecane W centrach szczepień w Southampton potrzeba więcej wolontariuszy

W centrach szczepień w Southampton potrzeba więcej wolontariuszy

276
0

Organizacja charytatywna z Southampton, która została doceniona przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej za swoją pracę w miejskich centrach szczepień Covid-19, apeluje o więcej wolontariuszy do pomocy.

Communicare poszukuje osób, które poświęciłyby swój czas podczas kolejnego etapu szczepień, aby zapewnić wsparcie ludziom w poczekalniach i pomoc w przejściu do samochodu.

Annie Clewlow, menedżer ds. komunikacji, wyjaśniła: „Ponieważ lockdown zaczyna ostrożnie łagodzić się, praca nad drugim etapem szczepień jest jeszcze bardziej ważniejsza i mamy nadzieję zwiększyć liczbę naszych wolontariuszy, aby utrzymać tempo i nadal zapewniać wsparcie osobom, które tego potrzebują.”

„Mieliśmy fantastyczną frekwencję podczas pierwszej rundy szczepień, byliśmy podekscytowani, że 16 naszych wolontariuszy było częścią zespołów prowadzących sesje szczepień na samym początku w grudniu zeszłego roku i w sumie mieliśmy 42 wolontariuszy, którzy kontynuowali wsparcie przez cały czas okres styczniowy, a obecnie mamy ich prawie 60. Ale pilnie potrzebujemy więcej.

Aby zarejestrować się w celu udzielenia pomocy przez kilka godzin w tygodniu lub na dłużej w lokalnych ośrodkach szczepień, odwiedź stronę internetową Communicare Southampton.

PoprzedniKlinika na Shirley, w której można szczepić osoby powyżej 18 roku życia
NastępnyBritish American Tobacco odnotowuje rekordowe zapotrzebowanie na alternatywy dla palenia