Start Polecane W Bedford Place może zostać wprowadzony wieczorny zakaz ruchu samochodowego

W Bedford Place może zostać wprowadzony wieczorny zakaz ruchu samochodowego

332
0

Trwają prace nad planami, które mogą obejmować wprowadzenie deptaku dla pieszych w części dzielnicy Southampton.

Nowe propozycje dotyczące ograniczenia przestępczości i poprawy bezpieczeństwa na drogach Bedford Place, Carlton Place i Winchester Street mają zostać zaprezentowane wiosną przyszłego roku. Niektórzy przywódcy miasta powiedzieli, że mają nadzieję, że zostanie rozważony plan wprowadzenia części wyłącznie dla pieszych.

Jeremy Moulton, członek gabinetu ds. wzrostu, powiedział, że wieczorne zamknięcie drogi w Bedford Place pozostaje „możliwością” – jak wcześniej ogłoszono na początku tego roku.

Jednak szczegółowe propozycje zostaną opracowane w najbliższych miesiącach po kilku spotkaniach tzw. Bedford Place Co-design Working Group.

Grupa – w skład której wchodzą radni miejscy, mieszkańcy, przedsiębiorcy i szefowie policji – została założona po tym jak, wprowadzenie zakazu ruchu samochodów w Bedford Place podzieliło opinię publiczną. Bedford Place i Carlton Place zostały zamknięte dla ruchu w zeszłym roku, aby umożliwić miejsca siedzące na zewnątrz miejscowym barom i restauracjom.

Bedford Place zostało ponownie otwarte w lipcu tego roku po tym, jak niektóre firmy stwierdziły, że zamknięcie drogi uderzyło w handel. Jednak niektórzy mieszkańcy domagali się, aby droga pozostała zamknięta, a przywódcy obywatelscy zobowiązali się do pracy nad szerszymi planami dla tego obszaru.

Obecnie trwają prace nad nowymi propozycjami, a mieszkańcy mają wypowiadać się na temat ostatecznych planów.

PoprzedniUSA ponownie otwierają granicę dla podróżnych z Wielkiej Brytanii
NastępnyUczniowie z Southampton opuścili 1 milion dni szkoły z powodu pandemii