Start Polecane Virgin Media wprowadzi do Southampton ultraszybkie połączenia internetowe

Virgin Media wprowadzi do Southampton ultraszybkie połączenia internetowe

649
0

Southampton będzie pierwszym miastem w Wielkiej Brytanii, które skorzysta z „ultraszybkich” gigabitowych połączeń Virgin Media.

Virgin Media przedstawiło odważny impuls dla szerokopasmowego Internetu w Wielkiej Brytanii dzięki planom, które przewidują zainstalowanie w mieście gigabitowych łączy internetowych nowej generacji.

Wraz z wyborem klientów testowych już połączonych, Virgin Media przyniesie gigabitowe (1000 Mbps) prędkości szerokopasmowe do domów w Southampton w nadchodzących miesiącach przed wprowadzeniem na rynek krajowy. Operator, który jest również dumnym partnerem Southampton FC, jest już najbardziej dostępnym dostawcą usług szerokopasmowych w mieście.

Lutz Schüler, dyrektor generalny Virgin Media, powiedział:„Już wkrótce, po raz pierwszy w historii, ludzie będą mogli doświadczyć hiperszybkich i niezawodnych gigabitowych połączeń internetowych dzięki najnowszej technologii i sile naszej sieci.”

„W Southampton mamy dobrze prosperującą gospodarkę cyfrową, a rada jest w pełni zaangażowana we wspieranie mieszkańców, przedsiębiorstw i odwiedzających, aby wykorzystać możliwości, jakie nowoczesna technologia oferuje miastu.” „Zwiększenie prędkości łączy szerokopasmowych jeszcze bardziej wzmacnia fakt, że Southampton to świetne miejsce do życia i pracy”.

PoprzedniW walce z zanieczyszczeniem powietrza, stare taksówki zostaną zastąpione nowymi
NastępnyKto myśli o Bożym Narodzeniu w lipcu?