Start Southampton Ulica w Southampton zostanie zamknięta na 12 tygodni z powodu prac remontowych

Ulica w Southampton zostanie zamknięta na 12 tygodni z powodu prac remontowych

365
0

Rada pracuje nad „dużym projektem” mającym na celu poprawę bezpieczeństwa osób spacerujących i jeżdżących na rowerze w Swaythling.

Środki dotyczące organizację ruchu obejmą zmniejszenie prędkości do 20 mil na godzinę i dodanie dwóch progów prędkości w pobliżu akademików Connaught i Montefiore.

Rada Miejska Southampton połączyła siły z University of Southampton w ramach programu Wessex Lane, finansowanego przez rząd centralny za pośrednictwem Transforming Cities Fund i dodatkowego finansowania z University of Southampton.

Rada ma również na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych poprzez dodanie podniesionego przejścia granicznego naprzeciwko Montefiore Halls.

Aby bezpiecznie i sprawnie je zbudować, ten odcinek Wessex Lane będzie zamknięty na 12 dni. Dojazd do i z ulicy St Mary’s Church Road będzie możliwy przez Wide Lane.

Nowe przejście zostanie również zainstalowane w poprzek wejścia do dworca kolejowego Swaythling dla pieszych.

Przystanek autobusowy przy pubie Fleming Arms zostanie przesunięty bliżej dworca kolejowego, aby poprawić łączność między autobusami a koleją.

Prace są prowadzone po konsultacjach ze społecznością i zostaną wykonane przez partnerów samorządowych, Balfour Beatty Living Places.

Prace potrwają około pięciu tygodni i rozpoczną się w poniedziałek 15 sierpnia.

PoprzedniDziewczynka zmarła po incydencie w parku wodnym Windsor
NastępnyBrytyjczycy zmniejszają wydatki na żywność i niezbędne produkty