Start Polecane UK: Z zazdrości siekierą zabił ciężarną dziewczynę

UK: Z zazdrości siekierą zabił ciężarną dziewczynę

740
0

James Hutchinson najpierw związał swoją partnerkę, a później wymierzył jej kilka ciosów nożem i siekierą. W chwili popełnienia zbrodni mężczyzna był pod wpływem narkotyków i alkoholu.

Pomiędzy 43-latkiem i jego 39-letnią partnerką doszło do kłótni – powodem miała być zazdrość mężczyzny. Będący pod wpływem kokainy i heroiny 43-latek najpierw przywiązał kobietę kablem do krzesła, a później zadał jej kilkanaście ciosów nożem i siekierą. Kobieta była w ciąży, miała też dwójkę dzieci z poprzedniego związku. Po okrutnej zbrodni mężczyzna wyszedł z domu, by zaopatrzyć się w kolejne dawki narkotyku. Gdy wrócił wezwał ambulans, jednak 39-latka nie żyła już wtedy od 12 godzin – informuje Mirror.

– Nie jesteś chory, jesteś nikczemny. To klasyczna sprawa dobrej kobiety, która zakochała się w okrutnie złym człowieku – powiedział sędzia podczas rozprawy.

Policja znalazła ciało kobiety dzień po zabójstwie. Stwierdzono u niej 102 obrażenia ciała i głowy. Mężczyzna przyznał się do morderstwa, za co trafi do więzienia. Po 23 latach kary będzie mógł ubiegać się o wcześniejsze zwolnienie.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniDobra wiadomość dla rowerzystów: City Council wydłuży ścieżki rowerowe w Southampton
NastępnyMela Festival powraca do Southampton