Start Polecane UK: Virgin Media wprowadza polskie kanały

UK: Virgin Media wprowadza polskie kanały

1360
0

Virgin Media, jeden z największych brytyjskich operatorów telewizji kablowej, wprowadził polskie kanały dla ponad półmilionowej Polonii w Wielkiej Brytanii.

Dzięki pakietowi „Impreza” Polacy będą mogli oglądać zarówno kanały informacyjne, jak i rozrywkowe. Brytyjska telewizja wprowadzi kanały takie, jak: TVP Info, TVP Polonia, TVN International, TVN24 i Kino Polska.

Wszystkie kanały w pakiecie „Impreza” są dostępne dla nowych oraz obecnych klientów poprzez aplikację Virgin Media World Box w cenie 8 funtów za miesiąc. Jednocześnie Virgin poinformowało, że polscy klienci będą mogli otrzymać 500 minut na rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi w Polsce. Pakiet „Impreza” wraz z 500 minutami rozmów na numery stacjonarne oraz komórkowe do Polski i Niemiec to miesięczny koszt 10 funtów.

– Polski to drugi najczęściej używany język w Anglii, ale dotąd społeczność ta nie miała odpowiedniego dostępu do najlepszych Polskich wiadomości oraz rozrywki. Klienci, którzy wybiorą Virgin Media będą mogli oglądać siedem świetnych polskich kanałów na naszej nowej platformie V6, łącząc najnowszą i inteligentną technologię z najlepszymi programami telewizyjnymi – powiedział David Bouchier, Chief Digital Entertainment Officer w Virgin Media.

(inf. pras.)

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniZ powodu Brexitu coraz trudniej o kredyt hipoteczny w UK
NastępnySkandaliczne warunki w sklepie Poundworld