Start Polecane UK: Przez rok ukrywał w domu zwłoki partnerki

UK: Przez rok ukrywał w domu zwłoki partnerki

808
0

43-letni mężczyzna bał się oskarżenia o zabójstwo, dlatego ukrył zwłoki swojej o rok starszej partnerki w jej mieszkaniu. Sprawa wyszła na jaw po ponad roku.

Policja przez ponad rok szukała 44-letniej Vicky Cherry, po tym jak rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Partner kobiety zeznał, że spanikował, kiedy odkrył, że jego partnerka nie żyje. Obawiając się oskarżenia o zabójstwo, postanowił ukryć jej ciało – najpierw owinął je folią, później kołdrą i położył na szafie. 43-latek twierdzi, że kobieta zmarła na wskutek przedawkowania narkotyków, które wzięła dzień przed tym, gdy znalazł ją martwą. 43-letni Andrew Reade przez trzy miesiące po zgłoszonym zaginięciu pobierał zasiłki pracownicze, które należały się kobiecie – informuje Mirror.

Gdy policja znalazła 44-laetnią Cherry jej ciało było już w stanie całkowicie rozkładu, dlatego patolog nie był w stanie stwierdzić przyczyny jej śmierci. Jednakże lekarze podejrzewają, że mogła zginąć w wyniku uduszenia, ponieważ stwierdzono u niej urazy szyi.

Mężczyzna przez ponad rok okłamywał policję i rodzinę kobiety, mówiąc, że nie wie jaki jest powód jej zaginięcia. Sędzia jednak uznał, że 43-latek nie może ponosić odpowiedzialności za śmierć, ale za zatajanie prawdy i ukrycie zwłok. Mężczyzna przyznał się do winy i trafi do więzienia na 4 lata.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniKhan ostrzega terrorystów: „Nie wygracie”
NastępnyPolicja zna tożsamość wszystkich sprawców ataku terrorystycznego w Londynie