Start Polecane UK: Pozwoliła pedofilowi na gwałt na 7-letniej córce

UK: Pozwoliła pedofilowi na gwałt na 7-letniej córce

1022
0

Matka, której imienia nie podano i 54-letni pedofil, Stuart Bailey, przy pomocy smsów i rozmów telefonicznych planowali atak seksualny na dziewczynce.

W cytowanych przed sądem wiadomościach tekstowych znajdowały się pytania o to jak dziewczynka jest ubrana: „Co ona ma na sobie? Czy nosi mundurek szkolny?” czy „Pozwól, że zrobię to tak, jak mi się podoba”.

Prokurator Jim Davis powiedział, że partner kobiety podejrzewa, że była ona w stałym kontakcie z mężczyzną i przeglądając jej telefon natknął się na wiadomości, w których wspólnie planowali krzywdę dziewczynki. Według zeznań partnera, gdy ten opowiedział kobiecie o swoich podejrzeniach, miała ona wpaść w szał i wyrzucić go z domu, jednak wcześniej zażądała zwrotu telefonu.

– Musiałem się niemal przedzierać do drzwi, aby wydostać się z mieszkania – zeznawał mężczyzna. – Po wyjściu sprawdziłem wiadomości i zorientowałem się, że litera R, często używana w smsach, symbolizuje gwałt (z ang. Rape).

W innych, cytowanych przed sądem smsach można było przeczytać: „Możesz ją wykorzystywać”, na co Bailey odpowiedział „Mogę ją R (zgwałcić)”. Wiadomości zostały opisane jako przerażające i zbyt przykre do cytowania. Rozprawa w sądzie nadal trwa.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniNowy supermarket i dodatkowe miejsca pracy w Hampshire
NastępnyWielka Brytania ma obowiązek natychmiastowego zagwarantowania imigrantom z UE ich praw