Start Polecane UK: Policja znalazła pole marihuany, a właścicielowi zostawiła list

UK: Policja znalazła pole marihuany, a właścicielowi zostawiła list

859
0

Brytyjska policja znalazła niedaleko Oxfordu plantację marihuany. Właściciela pola nie było jednak na miejscu, dlatego funkcjonariusze zostawili mu niecodzienną wiadomość – „Przykro nam, że się minęliśmy” – brzmi fragment liściku.

Funkcjonariusze z Thames Valley Police udowodnili, że mają poczucie humoru. Gdy znaleźli pole konopi indyjskich, zostawili właścicielowi wiadomość z nadzieją, że sam się do nich zgłosi. Jak informuje BBC, uprawa została znaleziona w lesie, niedaleko Oxfordu. Mundurowi najpierw wykarczowali marihuanę, a następnie została ona przekazana do zniszczenia. Właściciela plantacji nie było na miejscu, dlatego funkcjonariusze napisali mu wiadomość, a kartkę przypięli do drzewa:

– Uuups, przykro nam, że się minęliśmy, ale nie krępuj się, żeby zadzwonić pod numer 101, abyśmy mogli porozmawiać o sprawie. Dużo miłości. Thames Valley Police – brzmiała wiadomość.

Policja zrobiła zdjęcia swojego pomysłowego listu i opublikowała na Twitterze, popisując post: „Mamy maniery”. Niestety do tej pory właściel uprawy nie zgłosił się na komisariat.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniJeszcze trzy miesiące na wymianę starych jednofuntówek
NastępnyLondyńscy policjanci mają problem z nadwagą?