Start Wiadomości UK: Polak zmarł z przedawkowania amfetaminy?

UK: Polak zmarł z przedawkowania amfetaminy?

1073
0

Współlokatorzy Polaka wezwali policję kiedy odkryli, że od kilku dni leżał martwy w swoim pokoju. Śledztwo wykazało, że przyczyną śmierci było zażycie amfetaminy.

44-letni Krzysztof M. przez klika dni nie wychodził ze swojego pokoju w londyńskim  Tottenham, nie pojawiał się też w pracy. Zaniepokojeni współlokatorzy postanowili wejść do jego pokoju, jednak był on zamknięty. Wtedy wpadli na pomysł, by zajrzeć do środka przez okno – zobaczyli wtedy Krzysztofa M. nieruchomo leżącego na łóżku. Wezwana na miejsce policja odkryła na miejscu nie tylko zwłoki 44-letniego Polaka, ale też amfetaminę oraz marihunę – informuje Enfield Gazette.

W policyjnym raporcie również odnotowano, że pokój mały i zaśmiecony oraz znajdowało się w nim sporo sprzętu do nagrywania. Funkcjonariusze zarekwirowali również telefon Polaka, jednak nie znaleźli na nim kontaktów do rodziny. Również współlokatorzy mężczyzny nie mieli żadnych informacji o jego krewnych. Do zdarzenia doszło w styczniu bieżącego roku, jednak dopiero teraz policja ujawniła szczegóły zdarzenia.

Sekcja zwłok wykazała, że w dniu śmierci Krzytszof M. zażywał amfetaminę, marihuanę oraz pił alkohol. Patolog określił, że przyczyną zgonu była choroba wieńcowa oraz zatrucie narkotykiem. Lekarz ocenił, że to właśnie amfetamina wypłynęła negatywnie na pracę serca, bezpośrednio przyczyniając się do śmierci.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniNielegalne pamiątki z wakacji
NastępnyOtwarcie nowego sklepu w centrum handlowym w Southampton