Start Polecane UK: Nauczycielka uprawiała seks z uczniem na pokładzie samolotu

UK: Nauczycielka uprawiała seks z uczniem na pokładzie samolotu

1263
0

28-letnia nauczycielka fizyki uprawiała seks ze swoim uczniem w toalecie na pokładzie samolotu. Sprawa się wydała, gdy inny z podopiecznych próbował ją szantażować. Kobieta została zawieszona w prawach do wykonywania zawodu.

Do zdarzenia doszło podczas wycieczki szkolnej, gdy nauczycielka i jej podopieczni ze szkoły średniej wracali z Genewy do Bristolu. Według relacji, podczas lotu 28-letnia Eleanor Wilson najpierw filtrowała z uczniem i wysyłała sms-y o jednoznacznej treści, a później poszła do toalety, gdzie po kilku minutach dołączył do niej jej uczeń i to właśnie tam para odbyła stosunek. W trakcie zdarzenia chłopak był pod wpływem upojenia alkoholowego, gdyż w trakcie lotu wypił pięć małych butelek wina. Para jedank kontynuowała swój romans po zakończeniu wycieczki, mimo że w całej szkole huczało od plotek – informuje Independent.

Do zdarzenia doszło w 2015 roku i prawdopodobnie sprawa nie wyszłaby na jaw, gdyby nie inny uczeń, który kilka miesięcy później zaczął szantażować 28-letnią nauczycielkę. Chłopak groził, że powie o całej sprawie, jeśli kobieta nie odbędzie z nim stosunku.

W trakcie śledztwa Wilson przyznała się do spotkań z uczniem poza terenem szkoły, do wymiany wiadomości tekstowych i „okazyjnego” przytulania się, zaprzeczyła jednak, że kiedykolwiek się całowali lub uprawiali seks. Sprawa trafiła do kolegium, które odsunęło 28-latkę od dlaszego wykonywania zawodu. W obronie kobiety stanął m.in. jej brat, który twierdzi, że nie zrobiła nic złego i że to winna ucznia, który wysłał jej wiadomości i zdjęcia o nieprzyzwoitej treści.

PoprzedniNa Wyspach plaga końskich much
NastępnyRolls Royce przedstawił nowy samochód z ekskluzywnej serii Phantom