Start Polecane UK: Myślał, że wygrał mleko, a dostał milion funtów

UK: Myślał, że wygrał mleko, a dostał milion funtów

854
0

69-latek zdrapał zdrapkę, a kiedy zobaczył napis „1 MIL”, myślał, że wygrał jedną pintę mleka. Z błędu wyprowadzili go pracownicy sklepu.

Emerytowany nauczyciel sztuki od kilku lat próbował swojego szczęścia w zdrapkach. Mężczyzna kupił zwycięską zdrapkę w lokalnym sklepie, ale sprawdził ją dopiero dwa tygodnie później. 69-latek przyznał, że kiedy jego oczom ukazał się napis „1 MIL”, był przekonany, że chodzi o mleko. Emeryt wybrał się do sklepu odebrać swoją nagrodę, a wtedy pracownicy uzmysłowili mu, że faktycznie jego zdrapka jest zwycięska, z tym, że nagrodą nie jest pinta mleka, lecz milion funtów – informuje Mirror.

– Zawsze mówiłem, że nie jest możliwe, aby wygrać milion w zdrapce. Kiedy przeczytałem „1 MIL” pomyślałem, że to oznacza pintę mleka. Nie mogłem uwierzyć, że wygrałem, ale zachowałem spokój. Kiedy wróciłem do domu zadzwoniłem do moich trzech sióstr, ale one myślały, że żartuję. Schowałem moją zdrapkę w bezpieczne miejsce, sprawdzając, co jakiś czas, czy nadal się tam znajduje, dopóki tydzień później potwierdzono wygraną – mówi emerytowany nauczyciel.

Mężczyzna przyznał, że część pieniędzy przeznaczy na swoją pasję, jaką jest malowanie, a także na podróżowanie. Zaznaczył też, że na pewno wspomoże swoje siostry.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniRząd odwleka mowę tronową Elżbiety II
NastępnyFestiwal Tajski w Southampton