Start Polecane UK: Imigranci powinni znać język angielski

UK: Imigranci powinni znać język angielski

991
0

Imigranci przyjeżdżający do Wielkiej Brytanii powinni znać język angielski lub po przyjeździe uczęszczać na kursy językowe – uważa część Brytyjczyków.

Ponadpartyjna grupa parlamentarna All Party stwierdziła, że znajomość języka angielskiego jest „kluczem do pełnego uczestnictwa w życiu społecznym i gospodarczym kraju”. Dodatkowo zachęcają oni ministrów do wprowadzenia prawa, które gwarantowałoby różnym regionom Wielkiej Brytanii możliwość ustalenia własnego prawa migracyjnego.

Co prawda rząd zapowiedział, że po Brexicie będzie przywrócona kontrola ludności przybywającej do kraju, jednak nie przedstawionego żadnego modelu ani kryteriów, które ludzie będą musieli spełnić, aby móc na Wyspach pracować lub mieszkać. I właśnie takie kryteria miałyby zostać ustalone przez osobne regiony, a nie narzucane z góry przez państwo. Posłowie wychodzą z założenia, że jedna zasada nie będzie odpowiadała wszędzie, dlatego każdy jednostka powinna mieć w tym zakresie autonomię.

Przypomnijmy, że raport opublikowany przez Dame Louise Casey w ubiegłym roku sugerował, że już wtedy panowała ogromna segregacja i wykluczenia społeczne.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniListonosze zamieszani w rozprowadzanie narkotyków?
NastępnyNowa hipoteza w sprawie zatonięcia Titanica. Tragedię mógł spowodować pożar