Start Polecane Ujawniono ulicę, na której nałożono najwięcej kar za parkowanie

Ujawniono ulicę, na której nałożono najwięcej kar za parkowanie

621
0

Ulica w Southampton została nazwana „hotspotem” mandatów za parkowanie po zebraniu największej liczby kar w mieście w 2019 roku.

Park Walk w dzielnicy kulturalnej miasta jest ulicą, na której odnotowano najwięcej naruszeń zasad parkowania w 2019 roku. Southampton zajęło 8 miejsce na liście 10 miast z największą liczbą mandatów za parkowanie, pierwszym był Edynburg z 191479 w 2019 roku.

Informacje były wymagane w ramach ogólnokrajowego projektu dotyczącego kar za parkowanie w Wielkiej Brytanii. Laura Newton, radca prawny i partner w kancelarii Smith Bowyer Clarke, specjalizująca się w prawie transportu drogowego i prawie drogowym, powiedziała: „Nigdy nie ignoruj ​​mandatu parkingowego, jeśli go otrzymasz.” „Możesz zakwestionować grzywnę, o ile uważasz, że masz naprawdę ważny powód, aby to zrobić”.

Komentując badanie, Mike Houghton, dyrektor handlowy w firmie Able Systems, która dostarcza drukarki przenośne dla strażników ruchu, powiedział; „Nasze badanie zidentyfikowało obszary, a nawet ulice w Wielkiej Brytanii, które wydają się mieć największe problemy z nielegalnym parkowaniem.” „Wiele dróg, na które otrzymuje się najwięcej biletów, zwykle robi to konsekwentnie przez wiele lat – co wskazuje, na czym rady mogą w przyszłości skoncentrować wysiłki w celu ograniczenia problemów z parkowaniem.”

Więcej informacji o badaniu można znaleźć na stronie: www.able-systems.com/blog/the-uk-places-where-youre-most-likely-to-get-a-parking-fine.

PoprzedniProgram pomagający kupić pierwszy dom w UK
NastępnyPrzejęcie Asdy „może doprowadzić do wyższych cen benzyny