Start Polecane Uczniowie szkół w Hampshire uczą się o bezpieczeństwie cybernetycznym

Uczniowie szkół w Hampshire uczą się o bezpieczeństwie cybernetycznym

404
0

Grupa studentów z Southampton została zaproszona do wzięcia udziału w programie Cyber ​​Ambasadora Policji i Kryminalistyki.

Uczniowie szkół średnich z Oasis Academy Lord’s Hill, Mayfield i Sholing w sercu Southampton, uczestniczyli w sesji zorganizowanej przez Biuro Komisarza ds. Przestępstw Policji w Hampshire.

Szkolenie poprowadziła Marcia Tanyanyiwa, która nauczyła uczniów różnych zagadnień związanych z bezpieczeństwem w dzisiejszym cyfrowym świecie – od cyberprzemocy po oszustwa finansowe.

Program Cyber ​​Ambassador umożliwia wykwalifikowanym, poinformowanym uczniom kształcenie oraz udzielanie porad i wsparcia dla rówieśników w zakresie bezpieczeństwa w Internecie.

Ben Harris, student 8 roku w Oasis Academy Sholing, powiedział; „Trening był świetną zabawą.„Dowiedzieliśmy się dużo o bezpieczeństwie cybernetycznym i tym, jak bardziej uważać na zagrożenia w Internecie. Nie mogę się doczekać, aby podzielić się z innymi tym, czego się nauczyliśmy”.

Aby upewnić się, że program rozwiązuje aktualne problemy online i jest dostarczany w sposób angażujący i odpowiedni dla młodych ludzi, pakiet szkoleniowy i materiały pomocnicze zostały opracowane przez członków Komisji ds. Młodzieży Komisarza ds. Policji i Przestępczości.

PoprzedniUczniowie dostarczyli prawie 1000 posiłków potrzebującym na Boże Narodzenie
NastępnyMężczyzna zabrany do szpitala po strzelaninie w Southampton