Start Polecane Tydzień specjalny w Showcase Cinema de Lux Southampton

Tydzień specjalny w Showcase Cinema de Lux Southampton

1555
0

Od 9-go czerwca Showcase Cinema de Lux w Southampton zaprasza wszystkich na specjalny tydzień poświęcony sztuce, muzyce i oczywiście filmowi.

W ramach specjalnego tygodnia w luksusowym kinie w Westquay odbędą się pokazy filmowe, spotkania z ciekawymi ludźmi, relacje na żywo z koncertów muzycznych.

Już w najbliższy weekend miłośnicy kina będą mogli zobaczyć na dużym ekranie „Szczęki” oraz „Manhattan” Woodego Allena. Miłośnicy muzyki będą mieli natomiast szansę obejrzenia koncertu zespołu Take That, który na żywo będzie rejestrowany z O2 w Londynie.

Na dużym ekranie będzie można rownież zobaczyć występy zespołu baletowego Bolshoi oraz sztukę teatralną „Kto się boi Virginii Woolf”.

Organizatorzy tygodnia specjalnego w Showcase Cinema de Lux przygotowali również coś dla najmłodszych. Codziennie przed południem wyświetlane będą bajki dla dzieci takie jak Strażak Sam czy Bob Budowniczy.

Szczegóły pokazów specjalnych i informacje o cenie biletów na stronie https://www.showcasecinemas.co.uk/events/showcase-presents/

PoprzedniWybory w UK: Partia Konserwatywna może stracić większość
NastępnyReakcja władz Hampshire na ostatnie wydarzenia w Londynie