Start Polecane TUI odwołuje rejsy wycieczkowe na 2021 rok

TUI odwołuje rejsy wycieczkowe na 2021 rok

608
0

Firma turystyczna TUI odwołała kilka swoich rejsów wycieczkowych na 2021 r. – po decyzji o wycofaniu jednego z najstarszych statków w swojej flocie.

Po dekadzie żeglugi Marella Cruises wycofuje statek wycieczkowy Marella Dream, który opuści rejsową markę TUI z czterema pozostałymi statkami, a wiele rejsów zaplanowanych na 2021 r. zostanie odwołanych.

Wszystkie rejsy, które miały odbyć się na Marella Dream od 26 października 2021 r., zostaną teraz anulowane, a wszyscy klienci, których to dotyczy, są obecnie o tym fakcie powiadamiani. Oprócz tego wczasowicze TUI, którzy zarezerwowali podróż Marella Dream na lato 2021, zostaną automatycznie przeniesieni na statek Marella Discovery. Statek wypłynie teraz z Palmy zamiast z Port Canaveral na Florydzie i pokona śródziemnomorskie trasy Marella Dream.

To z kolei wpłynie na rejsy na Marella Discovery, dlatego TUI podjęło decyzję o anulowaniu wszystkich rejsów Marella Discovery w USA latem 2021 roku. Będzie to miało wpływ na trasy, w tym Sunshine and Jazz, Sunshine State and Sands, American Dream, Big Apple Adventure, Floridian Adventures i East Coast Adventure.

Wszyscy klienci, których zmiany dotyczą, zostaną powiadomieni i będą mieli możliwość zmiany wakacji za darmo na dowolny rejs, który jest obecnie w sprzedaży z zachętą do rezerwacji w wysokości 10% lub alternatywnie, anulowania i otrzymania pełnego zwrotu kosztów.

PoprzedniKara 5000 funtów dla kierowcy za ochlapanie pieszych
NastępnyKryzys w branży lotniczej. Zagrożone miejsca pracy