Start Polecane Trzy sklepy Debenhams w Hampshire zostaną ponownie otwarte w celu ostatecznej wyprzedaży

Trzy sklepy Debenhams w Hampshire zostaną ponownie otwarte w celu ostatecznej wyprzedaży

595
0

Trzy oddziały Debenhams w Hampshire zostaną ponownie otwarte w przyszłym tygodniu w celu ostatecznej wyprzedaży, zanim znikną na dobre.

Marka i strona internetowa Debenhams zostały kupione w styczniu przez sklep internetowy Boohoo, ale118 sklepów, które działały jeszcze przed lockdownem zostanie zamkniętych z utratą tysięcy miejsc pracy.

Debenhams ogłosił, że jego sklepy w Anglii i Walii zostaną otwarte w poniedziałek, 12 kwietnia, kiedy to detaliści będą mogli ponownie handlować zgodnie z najnowszymi zaleceniami rządu. Są wśród nich oddziały w Winchester, Fareham i Basingstoke. Sklep Debenhams w Southampton został zamknięty na dobre podczas pierwszego lockdownu. Sklep w Portsmouth, którego zamknięcie zostało zapowiedziane przed innymi oddziałami, nie zostanie ponownie otwarty w celu wyprzedaży.

Debenhams poinformował, że klienci mogą liczyć na zniżki do 70 procent na modę i produkty do domu oraz do 50 procent na linie kosmetyczne i zapachowe.

Mówi się, że wszystkie sklepy zostały zabezpieczone przed Covid, z zachowaniem środków higieny i zachowania dystansu między ludźmi.

PoprzedniRząd Wielkiej Brytanii zamierza zaszczepić wszystkich dorosłych do końca lipca
NastępnyEgzaminy na prawo jazdy i lekcje zostaną wznowione w tym miesiącu