Start Polecane Trudności zawodowe i problemy finansowe: problemy młodych ludzi w Hampshire

Trudności zawodowe i problemy finansowe: problemy młodych ludzi w Hampshire

616
0

Młodzi ludzie w Hampshire obawiają się o swoje zdrowie emocjonalne, a ponad dwie trzecie martwi się o swoją przyszłość ponieważ obawy o pieniądze i ogólnie o to, że nie jest się wystarczająco dobrym zdominowały ich pokolenie.

Indeks Prince of Trust oparty o ankietę przeprowadzoną wśród 2194 respondentów w wieku od 16 do 25 lat wykazał, że poczucie szczęścia i pewności siebie młodych ludzi w Wielkiej Brytanii spadło do najniższego poziomu od czasu pierwszego badania przeprowadzonego w 2009 roku.

Według indeksu, który mierzy dobrobyt młodych ludzi w wielu dziedzinach, od życia zawodowego po relacje rodzinne, stan emocjonalny młodych ludzi spadł o cztery punkty w ciągu zaledwie jednego roku z 61 do 57.

Raport pokazuje również, że 40 proc. młodych ludzi w Hampshire uważa, że wywiera na siebie zbyt dużą presję, aby osiągnąć sukces. Wielu młodych ludzi w hrabstwie martwi się ogólnie  o swoją przyszłość (67 proc.), o swoje finanse (66 proc.) i obawia się, że nie jest wystarczająco dobra (47 proc.). Pomimo tych obaw prawie jedna trzecia miejscowej młodzieży nie poprosiłaby o pomoc, gdyby czuła się czymś przytłoczona.