Start Polecane Troje dzieci utonęło po wpadnięciu do zamarzniętego jeziora

Troje dzieci utonęło po wpadnięciu do zamarzniętego jeziora

445
0

Wczoraj portal BBC News podał, że trzech chłopców w wieku 8, 10 i 11 lat poniosło śmierć po wpadnięciu pod pokrywę zamarzniętego jeziora.

Do wypadku doszło w pobliżu Solihull koło Birmingham w niedzielę po południu. Pod grupą sześciu chłopców załamał się lód. Czwórkę wyciągnięto w stanie krytycznym. Wczoraj podano, że trzech z nich zmarło. Czwarty chłopiec, w wieku sześciu lat, pozostaje w stanie krytycznym w szpitalu, a poszukiwania dwójki pozostałych wciąż trwają, choć policja uprzedza, że istnieją niewielkie szanse na to, że uda się odnaleźć chłopców żywych.

Richard Harris z West Midlands Police poinformował, że członkowie rodzin dotkniętych tragedią są „absolutnie zdruzgotani”. Dodał, że wszyscy policjanci, którzy udali się na miejsce zdarzenia, weszli do lodowatej wody, nie zważając na własne bezpieczeństwo i nie mając żadnej specjalistycznej odzieży.

Funkcjonariusze wciąż usiłują przeanalizować wszystkie szczegóły zdarzenia, ale nie są w stanie określić jak długo chłopcy przebywali w wodzie, zanim przybyły służby ratunkowe.

PoprzedniWojsko ma zastąpić strajkującą straż graniczną
NastępnyPubliczne molestowanie zagrożone karą do dwóch lat więzienia