Start Southampton Trasa dla pieszych i rowerzystów w Southampton zamknięta z powodu prac awaryjnych

Trasa dla pieszych i rowerzystów w Southampton zamknięta z powodu prac awaryjnych

526
0

Popularna ścieżka dla pieszych i rowerzystów została zamknięta, ponieważ jest zbyt niebezpieczna.

Szefowie rady nagle zamknęli ścieżkę, gdy uznano ją za niebezpieczną do użytku publicznego. Trasa łącząca most Horseshoe z Northam wzdłuż promenady w Mount Pleasant Industrial Estate została odcięta z powodu prac awaryjnych.

Po niespokojnych warunkach pogodowych i przypływach Rada Miasta Southampton postanowiła zamknąć ścieżkę na cztery tygodnie, aby naprawić uszkodzenia erozyjne na pewnym odcinku ścieżki.

Chociaż wprowadzono doradczą trasę przekierowania zarówno dla pieszych, jak i rowerzystów, rada stwierdziła, że ​​promenada stanowi część krajowej trasy rowerowej i jest dobrze wykorzystywaną trasą zarówno dla dojeżdżających rowerzystów, jak i lokalnych mieszkańców.

Rzecznik SCC powiedział: „Osłabienie chodnika nie jest w pełni widoczne z nadziemnej powierzchni, dlatego istnieje ryzyko dla użytkowników ścieżki w pobliżu brzegu rzeki Itchen. Decyzja o zamknięciu chodnika została podjęta ze względu na ochronę bezpieczeństwa publicznego’’.

Dostęp do ścieżki zostanie zamknięty z Horseshoe Bridge w St Denys, do Mount Pleasant Industrial Estate, Northam bez publicznego dostępu do promenady lub nabrzeża podczas tego zamknięcia.

Trasa przekierowania dla pieszych i rowerzystów została przeprowadzona przez Empress Road.

PoprzedniJaka przyszłość czeka Polaków studiujących w Wielkiej Brytanii? XIII Kongres Polskich Stowarzyszeń Studenckich w Cambridge
NastępnyLinie lotnicze Flybe otrzymają pomoc od brytyjskiego rządu