Start Wiadomości To dziewczynka! Księżna Kate urodziła dziecko, zaledwie po dwóch godzinach od przybycia...

To dziewczynka! Księżna Kate urodziła dziecko, zaledwie po dwóch godzinach od przybycia do szpitala

2496
0

Drugie dziecko Kate i Williama przyszło na świat o godzinie 8.34. Prawnuczka królowej Wielkiej Brytanii będzie czwarta w linii sukcesji do tronu.

Rodzice nie podali jeszcze imienia dziecka. Urodziło się ono niedługo po 89. urodzinach Elżbiety II, która zbliża się do ustanowienia rekordu długości panowania nad królestwem.

Starszy brat księżniczki George urodził się niecałe dwa lata wcześniej – 22 lipca 2013 roku. Wówczas media w Wielkiej Brytanii i na całym świecie ogarnął prawdziwy szał. Wszelkie szczegóły dotyczące zarówno chłopca, jak i jego rodziców były natychmiast dostarczane odbiorcom w najodleglejszych zakątkach świata.

Bukmacherzy już przed porodem podejrzewali, że dzieckiem może być dziewczynka. Do wczoraj najczęściej obstawiano imię Alice, co dawało 4 funty, każdemu, kto postawił funta na ten zakład. Najbardziej prawdopodobne imiona chłopięce, Artur, Henry i James dawały zarobek pięciokrotnie większy. Obecnie wśród imion zdecydowanie prowadzi Alice, żeby zarobić wspomniane cztery funty, trzeba wpłacić aż trzy czwarte tej kwoty.

Do rodziny królewskiej spływają gratulacje od monarchów, przywódców państw i polityków.

Poród odbył się w St. Mary’s Hospital w Paddington w Londynie. Dokładnie w tym samym szpitalu na świat przyszedł George, starszy brat Royal Baby.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniKrólewski poród coraz bliżej. Księżna Kate przewieziona do szpitala
NastępnyCzy piwo jest zdrowe?