Start Polecane The Times: Królowa rozczarowana brakiem informacji o Brexicie

The Times: Królowa rozczarowana brakiem informacji o Brexicie

827
0

Królowa miała być bardzo zmartwiona po tym, gdy premier Theresa May odmówiła zdradzenia strategii i szczegółów dotyczących Brexitu – twierdzi The Times.

Według gazety, podczas wrześniowej wizyty w rezydencji królewskiej w Szkocji, premier May odmówiła królowej zdradzenia co właściwie oznacza słynne już powiedzenie „Brexit to Brexit”. Niechęć premier do zdradzenia planów, ale i własnych przemyśleń na ten temat miała okazać się rozczarowująca dla królowej i księcia Edynburga. Jednak ani przedstawiciele pałacu Buckingham, ani Downing Street, nie chcieli skomentować tych doniesień.

– Według przyjętych zwyczajów, nie możemy ujawnić szczegółów rozmów pomiędzy pałacem a premierem. Nie będziemy komentować anonimowo pozyskanych informacji – poinformowała przedstawicielka pałacu.

Nie są to pierwsze informacje, które dotarły do prasy, o tym, że królowa niepokoi się negocjacje z Unią Europejską. Na początku tego roku były wicepremier Nick Clegg, w rozmowie z The Sun zaprzeczał, jakoby królowa miała wylać na niego wszystkie swoje frustracje związane z Brukselą podczas prywatnego lunchu w zamku w Windsorze.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniFala podróbek w Wielkiej Brytanii
NastępnyDzięki pomocy dobrych ludzi, dzieci ze szpitala w Southampton obdarowane prezentami