Start Polecane Tesco sprzedaje testy Covid za 2 funty

Tesco sprzedaje testy Covid za 2 funty

370
0

Od piątku, 1 kwietnia, Tesco rozpoczęło sprzedaż zestawów testowych Covid od 2 funtów w swoich sklepach, ponieważ bezpłatne testy dobiegają końca w Anglii.

Zestawy testowe pochodzą od firmy Everything Genetics i będą dostępne w 1500 sklepach Tesco w całej Wielkiej Brytanii.

Testy zostały niedawno zatwierdzone zgodnie z przepisami dotyczącymi zatwierdzania urządzeń do badania koronawirusa z 2021 r.

James Price, dyrektor generalny Everything Genetics, uważa, że ​​partnerstwo z Tesco pomoże obniżyć koszty testów, zwłaszcza tym, którzy martwią się, że będą musieli zapłacić za testy po zakończeniu przez rząd bezpłatnej usługi.

Price powiedział: „Stopniowe łagodzenie brytyjskich ograniczeń Covid przyniosło ze sobą kolejny wzrost przypadków w całym kraju, szczególnie w ostatnich tygodniach. W rezultacie tysiące osób w całej Wielkiej Brytanii nadal będzie chciało mieć spokój ducha, który mogą zapewnić szybkie, wydajne i dokładne urządzenia LFT.

„Chociaż testy Covida nie będą darmowe po 1 kwietnia, znaczenie i zapotrzebowanie na ich użycie w celu dokładnego uzyskania szybkiego wglądu w nasze zdrowie będzie trwało przez jakiś czas. Sam charakter testów oznacza, że ​​można ich używać w razie potrzeby, aby zapewnić szybki, wydajny i wiarygodny wynik pozytywny”.

Tesco jest jednym z wielu sprzedawców detalicznych sprzedających testy przepływu bocznego.

Testy bocznego przepływu są również dostępne za 2 GBP online w Boots, ale można je kupić nawet za 15 GBP u innych niezależnych dostawców.

PoprzedniWielka Brytania otwiera się na uchodźców
NastępnySześć ciężarówek i 35 furgonetek wysłanych na Ukrainę z Southampton