Start Southampton Tesco rozpoczyna kampanię, aby uczynić Southampton zdrowszym

Tesco rozpoczyna kampanię, aby uczynić Southampton zdrowszym

405
0

Organizacje charytatywne wspólnie z Tesco rozpoczęły nową kampanię, aby pomóc ludziom w Southampton prowadzić zdrowsze życie.

Sklepy Tesco w całym mieście połączyły siły, aby wesprzeć partnerstwo charytatywne Tesco Health Charity Partnership, zbierając pieniądze dla Cancer Research UK, British Heart Foundation i Diabetes UK.

Program, który trwa od 13 do 26 września, umożliwia klientom przekazanie darowizny poprzez zaokrąglenie w górę kwoty, jaką wydają w sklepach do najbliższego 1 funta przy kasach samoobsługowych. Wszystkie zebrane fundusze trafią bezpośrednio do trzech organizacji charytatywnych, które są częścią partnerstwa „pomagając ci żyć zdrowiej”.

OonaghTurnbull, szef kampanii zdrowotnych w Tesco, powiedział: „Rak, choroby serca i układu krążenia oraz cukrzyca typu 2 to trzy największe wyzwania zdrowotne naszych czasów, które każdego roku dotykają milionów ludzi.”

„Od postępów w profilaktyce i wczesnej diagnozy po przełomy w badaniach nad lekami i terapiami, potrzebujemy pomocy mieszkańców Southampton, aby zebrać niezbędne fundusze, które pomogą zmniejszyć ryzyko tych zagrażających życiu stanów teraz i w przyszłości”.

PoprzedniCovid: ponad 300 000 podejrzanych o złamanie zasad kwarantanny
NastępnyMłodzież uzbrojona w jajka terroryzuje ulicę w Southampton