Start Wiadomości Temu chłopakowi nie wyszło selfie. Ale za to zyskał popularność

Temu chłopakowi nie wyszło selfie. Ale za to zyskał popularność

1124
0

O wyjątkowym pechu może mówić młody chłopak, który chciał sobie zrobić “selfie” z liderem Liberalnych – Demokratów Nickiem Cleggiem. Gdy jeden z najbardziej wpływowych brytyjskich polityków zgodził się na zdjęcie, okazało się, że z wrażenia chłopakowi opadły spodnie.

Do zdarzenia doszło w sobotę, kiedy Nick Clegg odwiedzał Solihull College w West Midlands. Miał za sobą bardzo trudne zadanie polegające na tłumaczeniu dlaczego partia radzi sobie w regionie tak fatalnie, że aż niektórzy mówią o całkowitej anihilacji po wyborczej katastrofie.

Gdy ewidentnie rozdrażniony wracał ze spotkania, młody chłopak podszedł do niego z prośbą o zdjęcie. Nick Clegg uśmiechnął się i przystał na propozycję, ale wkrótce zobaczył, że młody chłopak ma ewidentny problem z garderobą.

Zdenerwowany, machnął ręką na chłopaka bez spodni, który starał się jeszcze coś tłumaczyć. Nie wiadomo, czy był to fatalny zbieg okoliczności, czy młodzieniec celowo chciał ośmieszyć polityka partii rządzącej, jak pewnie podejrzewał Clegg i jego ochrona.

Krótko po zajściu szef Liberalnych Demokratów postanowił całą sprawę obrócić w żart. “Niektórzy nie wzięli sobie do serca moich słów o konieczności zaciskania pasa” napisał na Twitterze.

ŹRÓDŁOpolishexpress.co.uk
PoprzedniBrytyjczykom zabraknie lekarzy – lukę mogą zapełnić cudzoziemcy
NastępnyPrawie milion motyli w Dorset