OSTATNIE ARTYKUŁY

W Wielkanoc spodziewana jest rekordowa liczba zgonów w UK

0
Eksperci ostrzegają, że jeśli ludzie nadal będą wychodzić z domów,liczba zgonów w Wielkiej Brytanii do Wielkanocy może przekroczyć 50 tysięcy.

Wytyczne brytyjskich lekarzy. Pomoc dla tych, którzy mają większe szanse na...

0
Brytyjskie Stowarzyszenie Lekarskie (BMA) w nowych wytycznych wskazuje, że pacjenci z koronawirusem mogą zostać pozbawieni dostępu do sprzętu ratującego życie z powodu...

Z powodu koronawirusa ulice Southampton całkowicie opustoszały

0
Mieszkańcy Southampton żyją w zamknięciu od prawie dwóch tygodni. Centrum miasta i zazwyczaj zatłoczone ulice świecą teraz pustkami.

Koronawirus: władze lokalne uruchamiają infolinię

0
Władze lokalne w Hampshire uruchomiły infolinię, której celem ma być wsparcie osób najbardziej narażonych w czasie pandemii koronawirusa.

13 kolejnych osób zmarło w szpitalu w Southampton po pozytywnym wyniku...

0
W sumie 27 osób zmarło wczoraj w Hampshire po zdiagnozowaniu koronawirusa. NHS twierdzi, że 13 z tych osób przebywało w...

Sprinkles Gelato ukarane grzywną po tym, jak klient znalazł karalucha w...

0
Restauracja w Hampshire została ukarana grzywną w wysokości tysięcy funtów po tym, jak klientowi podano żywego karalucha w jedzeniu.

BA planuje zawiesić 36 000 pracowników

0
Linia lotnicza, która uziemiła znaczną część swojej floty z powodu kryzysu związanego z koronawirusem, od ponad tygodnia prowadzi negocjacje ze związkiem Unite.

Wzrasta ruch na drogach, pomimo wprowadzonych ograniczeń w UK

0
Rząd ponawia apele do brytyjskiej opinii publicznej o „pozostanie w domu”, ponieważ nowe dane pokazują, że liczba pojazdów na drogach rośnie pomimo...