Start Polecane Targowisko miejskie wraca do Winchester w nowej lokalizacji

Targowisko miejskie wraca do Winchester w nowej lokalizacji

757
0

Targowisko w Winchester powraca w nowej lokalizacji, aby umożliwić dystans społeczny.

Winchester Street Market odbywa się zazwyczaj na wąskiej High Street, jednak ze względu na wymagane restrykcje związane z pandemią został przeniesiony na parking przy Middle Brook Street.

Oznakowanie jednokierunkowe poprowadzi kupujących przez bardziej rozstawione stoiska. Jeśli na targowisku będzie za dużo ludzi, klienci zostaną poproszeni o powrót później. Stoisko z kwiatami powróci również do odnowionego Covert Świętego Maurycego.Organizator rynku planuje kontynuować handel w piątki i soboty między 9:00 a 16:00.

Hampshire Farmers ‘Market także współpracuje z radą miasta, aby wesprzeć powrót lokalnych straganów z produktami w niedzielę 14 czerwca.

 Radna Paula Ferguson, członek gabinetu ds. kryzysów klimatycznych i lokalnej gospodarki, powiedziała: „Rynek w Winchester Street jest kluczową częścią naszej High Street i ciężko pracowaliśmy, aby umieścić stoiska na tymczasowej lokalizacji, która ma wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić bezpieczeństwo kupującym i pozwolić rynkowi rozpocząć handel tak szybko, jak to możliwe.”

Toalety publiczne zostaną otwarte w Abbey Gardens and Market Lane.

PoprzedniSouthampton: protest przeciwko rasizmowi po śmierci George’a Floyda
NastępnyPojemniki, które miażdżą śmieci i mówią, kiedy trzeba je opróżnić, zainstalowane w Southampton