Start Polecane Szybka ładowarka dla samochodów elektrycznych w Southampton

Szybka ładowarka dla samochodów elektrycznych w Southampton

517
0

W Southampton zostanie zainstalowana nowa szybka ładowarka do elektrycznych taksówek.

Szybka ładowarka tylko dla taksówek zostanie zainstalowana na parkingu Southbrook Road South przy dworcu Southampton Central.

W Southampton zostanie zainstalowana NOWA szybka ładowarka do elektrycznych taksówek.Szybka ładowarka tylko dla taksówek zostanie zainstalowana na parkingu Southbrook Road South przy dworcu Southampton Central. Inna szybka ładowarka do elektrycznych taksówek została również zainstalowana na parkingu Lances Hill w Bitterne we wrześniu.

Clive Johnson, honorowy prezes Radio Taxi Southampton, powiedział, że firma wydała około 30 000 funtów na zakup elektrycznego Nissana Leaf, aby walczyć z zanieczyszczeniem powietrza, ale wezwał do zainstalowania szybszych ładowarek w mieście i twierdził, że te dostępne w mieście wymagają siedem do dziesięciu godzin, aby naładować taksówkę, co nie jest opłacalne dla firm.

Urząd miasta powiedział teraz, że ładowarka w Bitterne pozwala taksówkarzom na doładowanie akumulatora samochodu w mniej niż 30 minut i przygotowuje się do zainstalowania nowego przy dworcu kolejowym.

Data nie została jeszcze ujawniona, ale rada stwierdziła, że ​​nowy obiekt będzie kosztował 50 000 funtów i jest finansowany ze środków rządowej wspólnej jednostki ds. jakości powietrza.

PoprzedniDane pokazują, że prawie 200 kobiet w Southampton paliło w czasie ciąży
NastępnyNastolatka przyłapany na używaniu telefonu w czasie jazdy ukarana grzywną 1000 funtów