Start Polecane Szkoły w Southampton z dodatkowymi kamerami w związku z nielegalnym parkowaniem

Szkoły w Southampton z dodatkowymi kamerami w związku z nielegalnym parkowaniem

462
0

Kamery CCTV zostały zainstalowane przed niektórymi szkołami w Southampton w celu rozprawienia się z nielegalnym parkowaniem.

Kierowcy zatrzymujący się lub parkujący na zygzakowatych liniach przed niektórymi szkołami w mieście zostaną ukarani grzywną. Southampton City Council ogłosił decyzję o zainstalowaniu dodatkowych kamer przy szkołach.

Telewizja przemysłowa została już użyta do powstrzymania nielegalnego parkowania przed Sholing Junior School, Foundry Lane Primary, Ludlow Infants and Juniors, St. Patricks Catholic Primary School, Fairisle Infants and Juniors oraz St. Monica Primary School.

Wiadomość o zainstalowaniu kamer została przyjęta z zadowoleniem przez rodziców i dyrektorów szkół w mieście. Matt Abbott, dyrektor szkoły w Sholing Junior School, powiedział: „Wszelkie środki, które można podjąć, aby uczynić nasze dzieci bezpieczniejszymi, są mile widziane.” Sean Taylor, dyrektor szkoły Foundry Lane Primary, dodał: „Nic nie jest ważniejsze od tego aby dążyć do zwiększenia bezpieczeństwa dróg i chodników wokół naszej szkoły. Cieszymy się z możliwości ścisłej współpracy z radą i społecznością szkolną na rzecz naszych dzieci.”

PoprzedniPary mogą mieć możliwość zawarcia małżeństwa w domu lub na świeżym powietrzu
NastępnyKoronawirus: zwiększenie ograniczeń w Birmingham