Start Polecane Szkoła podstawowa w Southampton uznana za jedną z najlepszych w Wielkiej Brytanii

Szkoła podstawowa w Southampton uznana za jedną z najlepszych w Wielkiej Brytanii

962
0

Szkoła w Southampton została uznana za jedną z najlepszych w kraju.

Szkoła podstawowa na Portswood pojawia się na liście 20 najlepszych szkół podstawowych w najnowszym wydaniu Parent Power – corocznym przewodniku publikowanym przez The Sunday Times.

Parent Power identyfikuje najlepiej prosperujące szkoły w Wielkiej Brytanii, uszeregowane według wyników egzaminów z lat 2017-19. Wyniki zarejestrowane w latach 2020 i 2021 nie zostały wykorzystane przy ustalaniu tegorocznych rankingów ze względu na zakłócenia spowodowane pandemią.

Rzecznik Parent Power powiedział: „Oprócz oceny wszystkich wyników w nauce w poszczególnych szkołach, Parent Power umożliwia rodzicom porównywanie wyników danej szkoły z innymi szkołami w tym samym mieście.

„Rankingi szkół podstawowych opierają się na średnich wynikach osiągniętych przez szkoły w standardowych testach oceniających (SATs) w trzech latach 2017-19”.

Dwa lata temu Portswood została uznana za jedną z najlepszych szkół w Hampshire. Dane z Departamentu Edukacji ujawniły odsetek dzieci spełniających oczekiwany standard we wszystkich trzech testach z czytania, pisania i matematyki. Tabele oparto na wynikach testów SATs uczniów w każdej szkole.

Portswood znalazło się na szczycie listy szkół w rejonie Rady Miejskiej Southampton, z 93% dzieci spełniających oczekiwane standardy.

PoprzedniZmiany Covid w podróżowaniu to „uderzenie młotkiem” w przemysł turystyczny
NastępnyStrażacy zapobiegają katastrofie na ruchliwej autostradzie po zapaleniu się cysterny z paliwem