Start Coronavirus Szef służby zdrowia wzywa opinię publiczną: „Pomóż NHS tej zimy”

Szef służby zdrowia wzywa opinię publiczną: „Pomóż NHS tej zimy”

622
0

Mieszkańcy Hampshire są zachęcani do pomocy NHS tej zimy, ponieważ Covid powoduje, że szpitale pozostają wyjątkowo zajęte.

Osobom w całym hrabstwie przypomina się o wielu ważnych sposobach, które mogą pomóc NHS, zwłaszcza jeśli potrzebują opieki, gdy nie jest to nagły wypadek.

Zespoły opieki zdrowotnej i opieki nadal pracują niestrudzenie, aby zapewnić bezpieczną, wysokiej jakości opiekę i zarządzać skutkami rosnącej liczby zakażeń COVID-19.

Derek Sandeman, dyrektor medyczny w Hampshire i Isle of Wight Integrated Care System, powiedział: „Widzieliśmy niezliczoną liczbę osób wspierających NHS na tak wiele sposobów – jak armię wolontariuszy, którzy dobrowolnie poświęcili swój czas w ośrodkach szczepień.”

„Ludzie muszą być świadomi wielu wyzwań stojących obecnie przed ogólnoświatową służbą zdrowia NHS. Zespoły zajmujące się zdrowiem i opieką nadal niezwykle ciężko pracują, aby zapewnić bezpieczną opiekę wysokiej jakości i zarządzać skutkami rosnącej liczby zakażeń COVID-19. Jak zawsze, NHS pozostaje do Twojej dyspozycji”.

NHS nakłania ludzi do zaszczepienia się. Szpitalne i oddziały ratunkowe są bardzo zajęte i muszą być dyspozycyjne w nagłych przypadkach. Przychodnie lekarskie też są zajęte. Apteki mogą pomóc w przypadku obaw związanych z drobną chorobą.

Zadzwoń pod numer 111, aby uzyskać pilną opiekę, a przeszkolony personel pomoże Ci znaleźć potrzebną usługę lub doradzi, co robić.

Twój aptekarz jest wysoko wykwalifikowanym ekspertem, który może pomóc Ci w rozwiązywaniu problemów związanych z drobnymi chorobami, lekami lub innymi poradami dotyczącymi dobrego samopoczucia.

PoprzedniRaport Parlamentu: Żadna angielska rzeka nie jest wolna od zanieczyszczeń
NastępnyOperator South Western Railway skrócił rozkład jazdy z powodu braków kadrowych i Covid