Start Coronavirus Szczepienia przeciw Covid w remizach strażackich w Southampton

Szczepienia przeciw Covid w remizach strażackich w Southampton

427
0

W tym tygodniu remizy strażackie w Southampton będą gościć kliniki szczepionek Covid.

Każdy, kto ukończył 18 lat, może przyjść na swoje pierwsze lub drugie szczepienie przeciwko COVID-19 w lokalnych remizach straży pożarnej w Southampton, w tym w Hightown Fire Station i St Mary’s Fire Station. Strażacy wraz z zespołami klinicznymi Solent NHS Trust będą pod ręką, aby zaszczepić tych, którzy chcieliby się zaszczepić.

Ludzie mogą przyjść na szczepienie szczepionką Pfizera w Hightown Fire Station w Sholing we wtorek 13 lipca od 15:30 do 20:30. Remiza strażacka St Mary’s, St Mary’s Road jest również otwarta na wizyty na szczepienia szczepionką Pfizer w środę 14 lipca, od 15:30 do 20:30.

Drugie szczepienia są dostępne w wyznaczonych punktach, jeśli minęło co najmniej osiem tygodni od pierwszej dawki i otrzymałeś szczepionkę Pfizer za pierwszym razem. Otrzymanie drugiej dawki ma kluczowe znaczenie dla uzyskania dłuższej i maksymalnej ochrony oferowanej przez szczepionki, a ostatnie badania pokazują również, że są one bardzo skuteczne przeciwko szczepowi Delta/Indian wirusa.

Aby skorzystać z usługi, należy przybyć do Hightown Fire Station lub St Mary’s Fire Station pieszo między 15:30 a 20:30. W żadnym z tych miejsc nie ma parkingu. Szczepionki oferowane są na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

PoprzedniRząd UK apeluje, aby nie wyłączać aplikacji Covid
NastępnyRada Southampton ujawnia ogromne zmiany dla miasta