Start Polecane Świąteczne atrakcje rozproszone w całym centrum, aby zachęcić do dystansowania się

Świąteczne atrakcje rozproszone w całym centrum, aby zachęcić do dystansowania się

491
0

Świąteczne atrakcje w Southampton w tym roku mają zostać zlokalizowane w różnych miejscach w centrum miasta z uwagi na „trudny” okres świąteczny jaki miał miejsce w zeszłym roku.

18 listopada w mieście nastąpi zapalenie świątecznych lampek i otwarciem German Market. Jednak w tym roku wydarzenia mają być rozłożone w centrum Southampton, aby złagodzić ryzyko rozprzestrzeniania się Covid-19 i zachęcić do zdystansowania społecznego.

Od godziny 17:00 ulice mają „ożyć” dzięki świątecznym piosenkom. Poza tym na zewnątrz od Bargate do Guildhall Square i wewnątrz centrów handlowych Marlands i Westquay będzie wędrować mnóstwo magicznych świątecznych postaci, w tym Living Snow Globe, Sofa Driving Santa i Corvus Angelicus – dwa trzymetrowe wysokie świetliste anioły.

Tuż przed 19:00 odliczanie dźwiękowe dobiegające z głośników w dzielnicy Above Bar i w Marlands przypomni odwiedzającym, że wkrótce zostaną włączone światła w centrum miasta, rozpoczynając harmonogram wydarzeń, który będzie kontynuowany przez cały okres świąteczny.

PoprzedniPaultons Park zdobywa złoto dzięki programowi wyróżnień Visit England
NastępnyEksperci ostrzegają, że te słynne zabytki w Southampton są zagrożone zawaleniem