Start Imprezy Świąteczna ciężarówka Coca-Coli powraca do Wielkiej Brytanii

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli powraca do Wielkiej Brytanii

516
0

Świąteczna ciężarówka Coca-Coli ma powrócić do Wielkiej Brytanii w 2022 roku po zawieszeniu w 2020 roku z powodu ograniczeń Covid.

W oświadczeniu na swojej stronie internetowej Coca-Cola powiedziała: „Zbliżają się święta! W tym roku Boże Narodzenie będzie wyjątkowe i aby je uczcić, Coca-Cola wprowadza magię Świąt do narodu dzięki niecierpliwie oczekiwanej świątecznej wycieczce ciężarówką”.

Firma dodała, że ​​tegoroczna ciężarówka będzie wspierać osoby w potrzebie: „Coca‑Cola Great Britain przekaże równowartość do 100 000 posiłków potrzebującym przez cały okres świąteczny.”

„Za każdą osobę, która weźmie udział w Coca‑Cola Truck Tour, Coca‑Cola Great Britain ufunduje równowartość jednego posiłku dla osoby w potrzebie.”

Firma współpracuje również z Królewskim Narodowym Instytutem Osób Niewidomych i NavilLens w celu pilotażu nowej technologii kodowania na opakowaniu, dzięki której osoby niewidome mogą korzystać ze swoich smartfonów, aby otrzymywać informacje potrzebne do samodzielnego robienia zakupów.

Ciężarówka słynie w całym kraju z tego, że podróżuje wzdłuż i wszerz Wielkiej Brytanii, aby rozdawać darmowe próbki popularnego napoju bezalkoholowego.

PoprzedniNierozważne parkowanie może kosztować życie, ostrzegają eksperci
NastępnySetki szkół w Anglii z obniżoną oceną Ofsted