Start Polecane Superszybki Internet w Southampton do 2021 roku

Superszybki Internet w Southampton do 2021 roku

588
0

Domy i firmy w Southampton mają szanse na dostęp do szybkiego Internetu. Virgin Media poinformowało, że połowa kraju będzie miała dostęp do gigabitowych prędkości szerokopasmowych do końca 2021 roku.

Virgin Media zobowiązało się, że szybki Internet zostanie dostarczony do 15 milionów domów. Aktualizacja nadal wymaga użycia pewnego rodzaju kabla na bazie miedzi.

Premier Boris Johnson wcześniej wezwał do przyspieszenia wprowadzenia w Wielkiej Brytanii połączeń „pełnych światłowodów”. Gigabitowe usługi szerokopasmowego Internetu zapewniają prędkość 1 gigabit na sekundę – lub 1000 megabitów.

Około 100 000 domów w Southampton ma teraz dostęp do szerokopasmowego łącza szerokopasmowego Virgin Media. Średnia w mieście wynosi obecnie 40 Mb / s.

Firma twierdzi, że oferowałaby prędkości 20 razy wyższe niż obecna średnia w Wielkiej Brytanii. Pobieranie filmu o wysokiej rozdzielczości 5 GB zajęłoby około 42 sekund, w porównaniu do 13 minut przy obecnej średniej prędkości pobierania w Wielkiej Brytanii.

PoprzedniFestiwal piwa powraca do Southampton
NastępnyPlany przekształcenia charity shop w Southampton w nową siłownię