Start Polecane Superszybki Internet szerokopasmowy już dostępny w Southampton

Superszybki Internet szerokopasmowy już dostępny w Southampton

929
0

Nowa sieć szerokopasmowa o dużej prędkości jest już dostępna w Southampton po inwestycji o wartości 50 mln GBP.

Sieć Toob działa teraz w Southampton, zapewniając niesamowitą prędkość 900 Mb / s zarówno podczas pobierania, jak i wysyłania. Firma ma nadzieję dostarczyć sieć do ponad 100 000 nieruchomości w mieście, współpracując zarówno z mieszkańcami, jak i firmami.

Dostawca Internetu szerokopasmowego zainwestował 50 milionów funtów, aby we współpracy z Radą Miasta Southampton zapewnić miastu superszybki Internet szerokopasmowy. Rada miasta poparła inwestycję, mówiąc, że chętnie „angażuje się w inwestycje technologiczne”.

W oparciu o najnowsze informacje, sieć zapowiada, że będzie działać 16x szybciej niż średnia prędkość pobierania w Wielkiej Brytanii i 125x szybciej podczas przesyłania. Prędkości te oznaczają, że pobieranie serialu telewizyjnego o pojemności 9,5 GB, co zwykle zajmuje 20 minut, zajmie 1,5 minuty.Oznacza to również, że przesyłanie będzie znacznie szybsze, np. przesyłanie 1 GB, co zwykle zajmuje 18 minut, potrwa mniej niż dziesięć sekund.

Sieć Toob zapewni w 100% pełne połączenie światłowodowe, gwarantując klientom niezawodne i stałe łącze szerokopasmowe, bez względu na liczbę użytkowników i porę dnia.

Mieszkańcy i firmy powinny zarejestrować swoje zainteresowanie na stronie toob.co.uk, aby upewnić się, że są na bieżąco z wdrażaniem Toob.

PoprzedniKrólowa Elżbieta II zatwierdziła ustawę blokującą Brexit bez umowy
NastępnyPlaga pająków w jednym z wieżowców w Southampton