Start Coronavirus Straż pożarna w Hampshire zamknięta z powodu epidemii koronawirusa

Straż pożarna w Hampshire zamknięta z powodu epidemii koronawirusa

677
0

Straż pożarna w Hampshire została zamknięta po wykryciu koronawirusa u pracowników.

Ze względu na to, że wielu strażaków uzyskało pozytywny wynik testu na Covid-19, podjęto decyzję o tymczasowym zamknięciu straży pożarnej w Romsey. Jednak strażacy, u których nie wykryto wirusa, planują najszybciej, jak to tylko możliwe powrócić na stację przy Alma Road i ponownie zacząć uczestniczyć w sytuacjach awaryjnych.

Zastępca dyrektora operacyjnego, Kevin Evenett, powiedział: „Ze względów bezpieczeństwa straż pożarna w Romsey została tymczasowo zamknięta z powodu pewnej liczby strażaków, u których wykryto Covid-19.”

„Mamy rygorystyczne plany, aby zapewnić, że nie wpłynie to na naszą reakcję w sytuacji awaryjnej, a aktualnie trwają dokładne i szersze testy. Pracownicy straży pożarnej Romsey, którzy nie uzyskają pozytywnego wyniku testu COVID-19, wkrótce wrócą do pracy.”

„Chciałbym pochwalić ciężką pracę i poświęcenie całego naszego personelu w tych trudnych czasach i zachęcić społeczeństwo do dalszego przestrzegania wytycznych rządowych”.

W czasie pandemii strażacy z Hampshire dostarczają żywność dla osób wymagających szczególnego traktowania, kierują karetkami pogotowia i pomagają personelowi karetki oraz zbierają ciała w przypadku masowych ofiar.

PoprzedniSetki miejsc pracy w Specsavers w Whiteley zagrożonych z powodu pandemii
NastępnySzkoły w Hampshire przygotowują się do ponownego otwarcia w przyszłym miesiącu