Start Polecane Statek Crown Princess rozpoczyna sezon letni w Southampton

Statek Crown Princess rozpoczyna sezon letni w Southampton

750
0

Statek wycieczkowy Crown Princess przypłynął do Southampton, aby rozpocząć sezon wiosenny i letni. Statek będzie pływał wokół Wysp Brytyjskich.

Na statku, który jest w stanie pomieścić 3080 gości znajduje się ponad 1500 kabin, w tym prawie 900 balkonów i cztery baseny. Crown Princess posiada 18 restauracji, kawiarni i barów. Statek ma wysokość 950 stóp i długość trzech boisk piłkarskich.

Jako pierwszy brytyjski statek, Crown Princess będzie oferować swoim gościom wielokrotnie nagradzaną technologię Ocean Medallion. Urządzenie ma ten sam rozmiar co 10 pensów i zastępuje bardziej tradycyjne karty rejsowe.

Technologia Medallion sprawia, że ​​wsiadanie i wysiadanie jest szybsze i łatwiejsze. Po wejściu na pokład otwiera drzwi dla gości, gdy się zbliżają, a jego funkcja „kompasu” oznacza, że ​​goście mogą znaleźć i pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną na pokładzie, a także nawigować po statku. Umożliwia również gościom zamawianie napojów i przekąsek.

We wrześniu Crown Princess uda się do Fort Lauderdale na zimowy rejs po Karaibach.

Statek wróci do Southampton na sezon maj – listopada 2020 r., skąd odbędzie serię rejsów do Morza Śródziemnego, Wysp Kanaryjskich i północnej Europy.

PoprzedniZakaz palenia we wszystkich oddziałach NHS Southern Health
NastępnyNowe zdjęcia na czwarte urodziny księżniczki Charlotte