Start Polecane Stacje wprowadziły środki kontroli pasażerów

Stacje wprowadziły środki kontroli pasażerów

598
0

Wprowadzono nowe środki w pociągach i na stacjach w obawie, że więcej osób może skorzystać z transportu publicznego, aby powrócić do pracy w Anglii w tym tygodniu.

Firmy kolejowe świadczyły ograniczone usługi z powodu koronawirusa, ale teraz pociągi zaczęły kursować częściej.

Na niektórych stacjach będą ochroniarze przeszkoleni w zarządzania tłumem. Ludzie są zachęcani do powrotu do pracy w Anglii, ale do korzystania z transportu publicznego tylko w niezbędnych podróżach, gdy nie mają alternatywy.

Niektórzy szefowie kolei wyrazili obawy, że dystans społeczny nie będzie możliwy w pociągach ani na peronach.

Rozważane są także bardziej radykalne kroki, takie jak zobowiązanie pasażerów do zarezerwowania przedziałów czasowych, kiedy mogą przybyć na dworzec. Operatorzy kolejowi już planują ograniczyć liczbę osób. Pasażerom można zabronić wsiadania do pociągu lub wejścia na peron, jeśli będzie już zbyt wiele osób.

Wiele pociągów międzymiastowych będzie miało jedynie rezerwację, a zachodnie wybrzeże Avanti oświadczyło, że nie pozwoli na przewóz więcej niż jednej trzeciej osób.

Niektóre firmy kolejowe zablokują miejsca, aby zapewnić rozkład pasażerów. Możliwe jest również, że jeśli wszystko będzie wcześniej zajęte, pociąg nie zatrzyma się w innych miejscach na swojej trasie.

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniSouthampton jako jedno z najbardziej relaksujących miast w Wielkiej Brytanii
NastępnyUwaga kierowcy: roboty na jednej z głównych dróg w Southampton