Start Polecane Środki bezpieczeństwa zostaną zastosowane w Gunwharf Quays po ponownym otwarciu sklepów

Środki bezpieczeństwa zostaną zastosowane w Gunwharf Quays po ponownym otwarciu sklepów

861
0

Gunwharf Quays „pracuje nad planami” ponownego otwarcia sklepów w nadchodzących tygodniach.

Punkty sprzedaży w centrum handlowym zostały zamknięte w marcu na kilka dni przed wprowadzeniem lockdownu z podowu koronawirusa. Boris Johnson ogłosił w zeszłym tygodniu, że nieistotne sklepy będą mogły zostać ponownie otwarte 15 czerwca, pod warunkiem, że będzie to bezpieczne.

Gunwharf Quays w Portsmouth przygotowuje się teraz do ponownego otwarcia swoich sklepów i wprowadzi nowe środki bezpieczeństwa. Rzeczniczka kompleksu handlowo-rozrywkowego powiedziała: „Postępując zgodnie z poradami i wskazówkami rządu, pracujemy nad planami otwarcia sklepów, kiedy będzie to bezpieczne.”

„Zdrowie i dobre samopoczucie naszych gości, naszych współpracowników i kontrahentów jest sprawą najwyższej wagi, więc ponownie otworzymy nasze sklepy tylko wtedy, gdy będzie to bezpieczne i zgodne z wytycznymi rządu.”

„Wprowadzone zostaną środki, takie jak systemy jednokierunkowe, dwumetrowy dystans, środki do dezynfekcji rąk i dodatkowe czyszczenie. Często zadawane pytania zostaną wkrótce dodane do strony Gunwharf Quays, a do 15 czerwca goście będą mogli również sprawdzić online, które sklepy są otwarte.

Restauracja Five Guys w Gunwharf Quays została niedawno ponownie otwarta na dostawy i na wynos.

PoprzedniFirma z Cambridge rozpoczęła produkcję szczepionek na koronawirusa
NastępnySklepy w New Forest proszone o zaprzestanie sprzedaży grilla