Start Brexit Spotkanie informacyjne na temat settled status

Spotkanie informacyjne na temat settled status

879
0

Ambasada RP w Londynie, Polski Ośrodek Społeczno-Kulturalny oraz Departament ds. Wyjścia z UE (DExEU) i Ministerstwo Spraw Wewnętrznych UK (Home Office) zapraszają polską społeczność na bezpłatne spotkanie informacyjne na temat aplikacji o status osoby osiedlonej (tzw. Settled Status). 

Spotkanie będzie okazją do zadania szczegółowych pytań urzędnikom brytyjskim na temat procesu aplikacyjnego. 

Wydarzenie odbędzie się w Polskim Ośrodku Społeczno-Kulturalnym w Hammersmith w Londynie w poniedziałek 21 października o godz. 19.00. 

Spotkanie otworzą Ambasador RP w Wielkiej Brytanii Arkady Rzegocki oraz Prezes Polskiego Ośrodka Społeczno-Kulturalnego Joanna Młudzińska. Przedstawiciele Ministerstwa Spraw Wewnętrznych UK i Departamentu ds. Wyjścia z UE  zaprezentują krok po kroku proces aplikacyjny o status osoby osiedlonej (tzw. Settled Status) poprzez aplikację online. Później odbędzie się sesja pytań i odpowiedzi, która będzie okazją do zadania szczegółowych pytań urzędnikom brytyjskim.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajduje się tutaj, gdzie można także dokonać rejestracji na spotkanie. Wydarzenie będzie tłumaczone na język polski. 

(Ambasada RP w Londynie)

ŹRÓDŁOgoniec.com
PoprzedniReakcja UE na plan Brexitu Borisa Johnsona
NastępnyEksperci od wyburzeń rozpoczęli pracę w elektrowni Fawley