Start Polecane Specjalne pudełka do gryzienia dla dzieci w przedszkolach

Specjalne pudełka do gryzienia dla dzieci w przedszkolach

520
0
PA

Sieć przedszkoli opracowała nowy sposób radzenia sobie z dziećmi, które gryzą innych. Dzieci dostaną specjalne „pudełka do gryzienia”.

Specjalny „bite box” zawiera zabawki do żucia, aby zaspokoić potrzebę gryzienia czegoś w sposób mniej bolesny dla osób wokół nich. Przedszkola Tops Day wprowadziły skrzynki po tym, gdy zawiodły bardziej tradycyjne metody zatrzymania zachowania, takie jako strzeżenia. Amy Alderson, dyrektor operacyjny sieci, powiedziała, że ​​pomysł pojawił się kilka lat temu, kiedy przedszkole próbowało znaleźć rozwiązanie, aby pomóc dziecku, które konsekwentnie gryzło innych. „We współpracy z rodzicami stworzyliśmy pudełko, w którym znajdują się różne gumowe zabawki i gryzaki, aby dziecko mogło zasadniczo zaspokoić pragnienie gryzienia, ale na odpowiednich przedmiotach i faktycznie rozwiązanie to okazało się sukcesem”.

Rozwiązanie sprawdza się w żłobkach Tops Day od kilku lat. „Jeśli widzimy, że dzieci są trochę zaniepokojone lub podekscytowane, możemy po prostu zaoferować im skrzynkę do gryzienia” – tłumaczy dyrektor ds. operacyjnych sieci.

Tops Day Nurseries prowadzi 30 żłobków na południowym wybrzeżu Anglii. Około połowa z nich używa obecnie skrzynek do gryzienia.

PoprzedniSzkocki sąd nie wyda nakazu wobec Borisa Johnsona
NastępnyIstnieją obawy, że Brexit może powodować problemy w ruchu drogowym w Hampshire