Start Polecane Specjalne lekcje jazdy dla dzieci w wieku od 10 do 17 lat...

Specjalne lekcje jazdy dla dzieci w wieku od 10 do 17 lat w Hampshire

411
0

Specjalistyczny program szkolenia kierowców, który pozwala zasiąść za kierownicą w wieku 10-17 lat, rozpoczyna się w nowym obiekcie w Winchester.

Young Driver zostanie otwarty w Worthy Down Barracks w sobotę (6 listopada). Wydarzenia będą odbywać się w wybrane weekendy przez cały rok.

Young Driver jest największym brytyjskim dostawcą lekcji jazdy przed 17 rokiem życia, sprzedając ponad 1 000 000 lekcji w ponad 70 miejscach w Wielkiej Brytanii, w tym w Westquay w Southampton.

Młodzież ma odbywać lekcje na nowym, podwójnie sterowanym Vauxhall Corsa SE Premium, z wysoko wykwalifikowanymi, zatwierdzonymi instruktorami jazdy. Uczestnicy mają do dyspozycji system drogowy ze znakami drogowymi, rondami i skrzyżowaniami, a także specjalnymi obszarami do ćwiczenia manewrów, takich jak sterowanie kierownicą i parkowanie. Lekcje kładą nacisk na bezpieczeństwo i zabawę oraz zachęcają młodzież do rozważenia odpowiedzialnej jazdy, dając im czas na doskonalenie umiejętności jazdy, takich jak zmiana biegów, hamowanie i kierowanie bez presji dróg publicznych.

Półgodzinne lub godzinne lekcje należy rezerwować z wyprzedzeniem, a ceny zaczynają się od 44,99 GBP.

Odwiedź stronę youngdriver.com lub zadzwoń pod numer 0333 577 9010.

PoprzedniMillbrook Road West w Southampton będzie zamknięte z powodu prac drogowych
NastępnyMieszkańcy Southampton zachowają więcej korzyści w ramach znacznej obniżki podatków