Start Polecane Southern Health rozpoczyna kampanię „Karty życia”

Southern Health rozpoczyna kampanię „Karty życia”

676
0

Southern Health rozpoczyna nową kampanię z okazji Światowego Dnia Zapobiegania Samobójstwom.

Southern Health NHS Foundation Trust rozpoczyna projekt „Karty życia”, którego celem jest pomoc i wsparcie osobom o skłonnościach samobójczych.„Karty życia”, które noszą motto „Every Life Matters”, kierują ludzi do kluczowych organizacji, które oferują porady, pomoc i wsparcie.

Projekt jest powiązany z bezpłatnymi zasobami i szkoleniami dotyczącymi zapobiegania samobójstwom, aby wyposażyć ludzi w umiejętności i pewność siebie, które mogą pomóc uratować komuś życie.

Emma Wadey, która jest zastępcą dyrektora ds. pielęgniarstwa w Southern Health, doświadczyła samobójstwa w swojej rodzinie. „Jako dziecko byłam pogrążona w żałobie po samobójstwie dwóch członków mojej rodziny, z których jeden miał wówczas zaledwie 18 lat – i to wywarło głęboki wpływ na mnie i moją rodzinę.W obu przypadkach śmierć była dla nas szokiem”.

Dodała: „Kluczem jest podnoszenie świadomości i współpraca z naszymi społecznościami – samobójstwo to nie tylko problem zdrowia psychicznego, to sprawa każdego.”

„Karty życia” będą dostępne do odbioru w recepcjach w każdym głównym szpitalu NHS i są bezpłatne dla ogółu społeczeństwa. Zostaną one również rozprowadzone wśród pacjentów Southern Health i ich opiekunów, a także wszystkich 6000 pracowników Southern Health.

PoprzedniFestiwal jedzenia i picia w samym sercu Southampton
NastępnyNajwiększy pływający festiwal powraca do Southampton