Start Polecane Southampton: zamaskowani bandyci zaatakowali kobietę w jej własnym domu

Southampton: zamaskowani bandyci zaatakowali kobietę w jej własnym domu

886
0

29-letnia kobieta ma rozciętą twarz po tym, jak dwóch mężczyzn włamało się do jej domu.

Włamywacze ukradli pieniądze podczas poważnego włamania na West End Road między 10:00 a 11:00 w piątek. Mężczyzna w niebieskiej masce chirurgicznej zadzwonił do domu kobiety, twierdząc, że musi odczytać licznik. Kiedy wszedł, inny mężczyzna pojawił się tuż za nim. Wewnątrz obaj mężczyźni włożyli kominiarki. Po zdobyciu gotówki uciekli z miejsca zdarzenia.

Policja apeluje teraz o świadków zdarzenia. Detektyw Constable James Pieri powiedział: „To był niepokojący incydent, który wydarzył się w ciągu dnia na ruchliwej okolicy. W ramach naszego śledztwa chcielibyśmy porozmawiać z każdym, kto ma informacje o tym, co się stało.”

„W szczególności chcielibyśmy porozmawiać z każdym, kto był w rejonie West End Road w pobliżu skrzyżowania Cutbush Lane między 9:00 a 11:00 w zeszły piątek. Może jeździłeś po okolicy i możesz mieć jakieś nagranie z kamery samochodowej? Jeśli tak, zadzwoń do nas.”

Każdy, kto widział coś podejrzanego lub ma jakiekolwiek informacje, powinien zadzwonić na policję pod numer 101, podając numer referencyjny 44200351220.

PoprzedniSetki bezdomnych dzieci w Southampton na początku lockdownu
Następny„Mini fala upałów w Southampton” Met Office ujawnia jak długo potrwa