Start Polecane Southampton z najszybszym Internetem w całej Wielkiej Brytanii

Southampton z najszybszym Internetem w całej Wielkiej Brytanii

793
0

Southampton ma uzyskać najszybszą transmisję szerokopasmową, a to wszystko dzięki modernizacji przestarzałej sieci szerokopasmowej. Projekt ma kosztować 50 mln funtów.

Nowa firma telekomunikacyjna toob ogłosiła, że ​​Southampton będzie pierwszym miastem, które skorzysta z pełnego wdrożenia sieci światłowodowej, dostarczając prędkości pobierania 20 razy szybsze niż średnia w Wielkiej Brytanii i prędkości przesyłania do 145 razy szybsze.

Firma twierdzi, że ma nadzieję połączyć 100 000 lokali w mieście – mieszkalnych, komercyjnych i publicznych – z nową siecią światłowodową, która zapewni znacznie szybsze połączenie szerokopasmowe niż istniejąca miedziana sieć kablowa.

Prace mają zostać zakończone do końca 2021 roku, ale niektórzy klienci będą mogli połączyć się z siecią do końca tego roku.Toob, z siedzibą w Portsmouth, twierdzi, że projekt zatrudni bezpośrednio i pośrednio od 130 do 150 osób. Firma prowadzi obecnie rozmowy z radą miasta na temat utworzenia biura w Southampton.

Za jedyne 25 GBP miesięcznie toob zaoferuje klientom sieci stacjonarnych średnie prędkości wysyłania i pobierania 900 Mb / s z nieograniczonym wykorzystaniem i brakiem opłat za dzierżawę linii, co według firmy jest najbardziej konkurencyjną usługą szerokopasmowego dostępu do Internetu w Wielkiej Brytanii.

PoprzedniMieszkańcy wzywają organizatorów maratonu Southampton do zmiany trasy biegowej
NastępnyTravelodge zatrudni 3000 młodych osób do pracy w sezonie letnim