Start Brexit Southampton wśród miast, które radzą sobie świetnie, pomimo niepewności związanej z Brexitem

Southampton wśród miast, które radzą sobie świetnie, pomimo niepewności związanej z Brexitem

834
0

Southampton jest wymieniane jako jedno z miast, które pomimo niepewności związanych z Brexitem, radzi sobie całkiem dobrze.

Globalny gigant rynku nieruchomości i inwestycji CBRE wybrał Ageas Bowl jako miejsce corocznych odpraw informacyjnych na temat rynku nieruchomości. Główny mówca Kevin McCauley, dyrektor ds. badań w CBRE UK, przedstawił przegląd możliwego wpływu Brexitu, perspektyw gospodarczych i rynku nieruchomości w południowej Anglii.

Powiedział, że wskaźniki ekonomiczne w Wielkiej Brytanii były mieszane, a PKB (produkt krajowy brutto) w okresie od trzech miesięcy do sierpnia wzrósł o 0,3 procent, głównie dzięki wzrostowi w sektorze usług.

Odnosząc się do Southampton, McCauley powiedział: „Jako miasto Southampton jest postrzegane jako jeden z wybitnych producentów na południu dzięki swoim silnym sektorom technologii, nieruchomości, edukacji i branży morskiej. Jest nieuniknione, że w wyniku Brexitu produkcja odczuje największe zakłócenia, ale nadal jesteśmy optymistami, jeśli chodzi o perspektywę dla miasta i ogólnie Południowego Wybrzeża.”

PoprzedniRada zarobiła prawie 1 milion funtów na opłatach parkingowych i mandatach
NastępnySzkoła zmuszona wysłać dzieci do domu z powodu niskiej temperatury