Start Polecane Southampton wśród 50 najgorszych miejsc do życia w Anglii

Southampton wśród 50 najgorszych miejsc do życia w Anglii

2076
0

Southampton zostało uznane za jedno z najgorszych miejsc do życia w Anglii, mimo że niedawno ogłoszono je trzecim najszczęśliwszym miejscem na południowym wschodzie.

Według ostatniego sondażu przeprowadzonego przez ILiveHere.com miasto znalazło się na 40 miejscu wśród 50 najgorszych miejsc do życia. Dla wielu te odkrycia są zaskakujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Southampton jest finalistą Miasta Kultury 2025.

Lider Rady, Daniel Fitzhenry, powiedział: „Nie uznajemy tego badania i całym sercem odrzucamy jego wyniki.” „Southampton to przyszłościowe, bogate kulturowo i różnorodne miasto oraz wspaniałe miejsce do życia i pracy. Jest siedzibą dwóch dużych uniwersytetów i szczyci się jednym z najważniejszych portów pasażerskich i towarowych w kraju.”

„Southampton ma jedne z najlepszych parków w kraju, światowej klasy kulturę i dziedzictwo, wspaniałe szkoły i możliwości sportowe, duży wybór sklepów i restauracji, dobre połączenia komunikacyjne, a także naszą niesamowitą drużynę piłkarską pierwszej ligi.”

Poprzedni1 na 6 dorosłych osób z Southampton nie czuje, że może być sobą w swojej obecnej pracy
NastępnyBezdomność prowadzi do ponad 100 przyjęć w nagłych wypadkach do lokalnych szpitali